Author:
• Tuesday, November 18th, 2008

Styropian ma duże zastosowanie w dzisiejszym budownictwie. Architekci często sięgają po to tworzywo, jako materiał świetnie nadający się do dociepleń. Na rynku dostępne są różne materiały izolujące. Co jednak sprawia, że to właśnie styropian cieszy się największą popularnością? Przede wszystkim atrakcyjna cena tego materiału. Decydując się na ocieplenie styropianowe zapłacimy stosunkowo niewielką sumę pieniędzy. Poza tym styropian jest przyjazny środowisku naturalnemu. Ilość energii, jaką potrzebna jest do wyprodukowania  1m3 styropianu jest niska, wynosi zależnie od odmiany styropianu 150-300 kWh. Poza tym styropian może być w 100% wykorzystany jako surowiec wtórny do produkcji nowych wyrobów termoizolacyjnych. Wreszcie styropian w kropki jest odporny na czynniki biologiczne.

Jest odporny na wilgoć, grzyby i bakterie. Nie starzeje się, a jego własności izolacyjne nie ulegają zmianie w niskich temperaturach ani w środowisku o wysokiej wilgotności. Dlatego też zachęcamy wszystkich do kupna właśnie tego środka termoizolacyjnego.

Klej do styropianu SOUDAL

Klej do styropianu SOUDAL

Polecamy SOUDAL klej do styropianu , gotowy do użycia, nie zawierający rozpuszczalników i niepalny elastyczny klej o wysokiej sile spajania. Doskonała przyczepność do podłoży porowatych: betonu, kamienia, drewna. Klejenie płyt styropianowych nigdy nie było takie proste !

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.